Hakkımızda

Alibeyköy Nakliyat Firmamız,sizleri profesyonel ve kurulsal nakliyat hizmetleri sunmaktadır.

Nakliyat hizmeti almak istiyorsanız yapmanız gereken bizimle iletişime gecip rezervasyonunuzu yaptırmanız olocaktır. Alibeyköy Nakliyat firmaları ve nakliyat şirketleri arasında köklü firmalar arasında yer almakta olduğumuzun altını cizmek istiyoruz. En iyi nakliyat şirketi arıyorsanız Doğru yerdesiniz.

Alibeyköy evden eve nakliyat , sektörün en iyisi olmak için teknik ve sistematik gelişimler göstermektedir.

En önemlisi ise, müşterilerimize gösterdiğimiz saygı ve hizmetimizdir. İstanbul’un  her köşesine nakliyat ve nakliye hizmetlerimizi en iyi şekilde sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Alibeyköy Nakliyat olarak verdiğimiz hizmetlerin sonuna kadar arkasındayız ve garantisini veriyoruz.

Firmamız profesyonel,eğitimli işi bilen elemanlarla sizlere evden eve nakliyat hizmeti sunmaktadır. Alibeyköy Nakliyat Türkiye’de kendini kanıtlamış kurumsal ve öncü fırmaların başında gelmektedir. Şehirler arası evden eve nakliyat hizmetinde dikkat edilmesi gereken en önemli unsurlardan biride ambalajlamadır.

Şehirler arası taşımacılık firmaları profesyonelce yapılmayan ambalaj yüzünden eşyalar hasar görmesine yol acar. Nakliyat boyunca eşyaların işi bilen personeller tarafından tamamı ambalajlanarak taşınmaktadır. Taşıma esnasında evinizde bulunan bütün mobilyalar deneyimli marangoz tarafından montesi yapılıp ambalajlanmaktadır.

Yeni evde tekrar istediğiniz yerlere marangoz tarafından kurulumu yapılmaktadır.