Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
Modern Ambalajlama

ALİBEYKÖY bölgesinde evden eve nakliyat ve ofisten ofise nakliyat hizmetleri veren firmamız eşyalarınızın ambalajlanması ve paketlenmesinde büyük özen göstermektedir.

ALİBEYKÖY Nakliyat hizmet verdiği Alibeyköy bölgesinde eşyalarınızın öneminin farkında ve bunun için gereken tüm önemi göstermektedir. Henüz daha taksitleri bitmemiş eşyalarınız yada sizin için özel bir durumu olan eşyalarınızın NAKLİYESİ hizmetinde birinci sınıf modern ambalajlama ekipmanları ile uzman kadromuz tarafından koruma altına alındıktan sonra taşınma işlemine geçilir.

Bazı durumlarda NAKLİYAT FİYATLARI aasındaki fark olmasının sebebi de bunlardan biridir. Ambalajlama işleminde kullanılan malzeme kalitesi bu farkın ortaya çıkmasına sebep göstermektedir. ALİBEYKÖY NAKLİYAT sizin gözünüz gibi koruduğunuz eşyaların taşınma sürecinde deforme olmaması için 1. Sınıf kalite ürün ve 15 yıllık deneyimli uzman ekip ile özverili bir çalışma içinde bulunur.

Daha fazla detay için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al