Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
İSTANBUL, ALİBEYKÖY evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat İSTANBUL firmalarının yoğu olduğu ALİBEYKÖY bölgesinde ev taşımacılığı yapan şirketimizin özellikle İSTANBUL, ALİBEYKÖY bölgesinde yaptığı taşımalar ile göze çarpması ve devamında sizden gelen güzel yorumlar ile doğru yönde olduğumuzun farkındayız.

İSTANBUL’un ALİBEYKÖY bölgesinde 2004 ten beri faaliyette olan firmamızın yaptığı sayısız evden eve nakliyat ile oldukça deneyimler kazanan taşıma ekiplerimiz bugünümüzde sizlere kusursuz taşıma hizmetleri vermektedir. Kaliteli taşıma hizmetlerini en uygun fiyatlar ile verdiğimiz ALİBEYKÖY’de İSTANBUL içi ve İSTANBUL dışı bir çok bölgeye eşya taşıyarak siz değerli müşterilerimizin taşınma stresini hiç yaşamadan yeni evinize geçmenizi sağlıyoruz.

İSTANBUL NAKLİYE şirketleri ve fiyatları konusunda işçilik ile fiyatın aynı kalitede yükselip aynı kalitede düştüğü bir gerçek. Bu sebepten ucuz çalışan nakliye şirketlerinin görünürde faydanıza olduğunu düşünüp taşınma sonucunda eşyalarınızda oluşan deforme yada karşınıza çıkan ekstra nakliye ücretleri ile bu ucuz taşınmanın yararına değil zararına olduğunu kabul eden bir çok kişi olmuştur.

Biz ALİBEYKÖY nakliyat olarak sizlere bu orantının tersi yönünde programlar yapıp kaliteli işçiliği ve güveni en uygun fiyatlar ile vermeye çalışıyoruz. Taşınma işleminizin daha sonradan başınızı ağrıtmaması için tavsiyelerimizi dikkate almanız en azından eyleme geçmeden önce bizimle mutlaka iletişime geçmenizi bekliyoruz.

 1. elif yorumu:

  merhabalar sitenizi internette araştırma yaparken gördüm. Sefaköyde 2+1 dairem var Alibeyköy’e taşınmak istiyoruz. Bunun bize masrafı kaç para olur?

  • alibeykoy yorumu:

   Merhabalar Elif Hnm. Öncelikle belirtmemiz gerekirse eşyanızın durumunu (azlığı, çokluğu) görmeden kesin bir fiyat vermemiz imkansız. Çünkü bu yoğunluğa göre size araç temin edilip taşıma işlemini yapacak olan personel sayısı belirlenecek.

   Ancak Standart hizmetimiz ile size sembolik bir fiyat verebilirim. Taşıma hizmetimiz içinde 4 yada 5 kişiden oluşan taşıma ekibi ve bu ekibin içinde mobilyalarınızı sökmek için gelen mobilya ustamız mevcut. Kaba eşyalanızın ambalaj ve paketlenmesi tarafımızdan yapılır. Eşyanızın tek seferde sığacağı araç tarafımızdan temin edilir. Bu şartlar da size sunacağımız sembolik fiyatımız 700 ile 950 TL aralığındadır.
   Taşınma ücretiniz ve eşyanızın durumunu tam olarak netleştirmek için bizleri (0212) 432 65 65 yada 0 (532) 474 30 50 telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al