Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
Evden Eve Nakliyat

Alibeyköy bölgesinde evden eve nakliyat hizmetleri veren firmamız ALİBEYKÖY de yapmış olduğu eşya taşıma faaliyetleri sonrasında aldığı olumlu geri dönüşler ve üçüncü kişilere tavsiyeler sayesinde bölgenin EVDEN EVE NAKLİYAT firması hakimi olmayı başardı. EVDEN EVE NAKLİYAT sektöründe taşınma sürecinde bir çok kişi çok sayıda sıkıntılar yaşamaktadır.

Bunların başlıca olanları;

  • Karşınıza çıkan ekstra ücret talepleri,
  • Taşınmanın planlanan zamandan farklı bir zaman diliminde gerçekleşip işlerinizin aksaması,
  • Taşınan eşyaların özensiz bir işçilik ile yüklemesi boşaltması yapılması,
  • Eşyalarınızın zarar görüp firma ile münakaşaya girmeniz,
  • Taşıma ekibinin sizden hakkıymış gibi bahşiş istemesi

ve benzeri olan bir çok sorun taşınma öncesi ve sonrasında karşılaşmanız mümkün olan şeylerdir.

Evden eve nakliyat firmamız sizlere bu sonuçların yaşanmayacağına garanti eder. Nasıl mı? ALİBEYKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT planlı ve programlı çalışır. Sizin ile birlikte belirlediğimiz programın dışına asla çıkılmaz. Taşıma ve montaj ekiplerimiz en az 15 yıl olmak kaydı ile kendi personelimizdir. 15 yıl aynı personel ile çalışmanın sonucunda profesyonellik ve kalite farkı çıkar. Sizden asla ekstra ücret isteyen bir personel olamaz. İşin yoğunluğuna göre biz kendi içimizde hesaplaşırız. Tek fiyat için anlaşılır ve iş bitiminde çalışan herhangi bir personelimize bu ödeme yapılabilir. Taşıma ve montaj ekiplerimiz eşyalarınızın gerek maddi gerek manevi değerinin farkındadır. Bu sebep ile paketleme ve ambalajlama işlemini birinci sınıf kalite malzemeler ile titizlik ile gerçekleştirir.

Alibeyköy’de EVDEN EVE NAKLİYAT hizmetlerini gerçekleştiren firmamız kurumsal bir firmadır.

Merdiven altı çalışan bir çok firmaya nazaran biz işimize verdiğimiz özen sizlere verdiğimiz güven ile kazanmak ve büyümek istiyoruz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al