Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
ALİBEYKÖY’de Evden Eve Nakliyat

ALİBEYKÖY bölgesinde yaptığı evden eve nakliyat, evden eve eşya taşımaALİBEYKÖY ev taşıma gibi hizmetlerimizde öncelik olarak siz değerli müşterilerimizin eşyalarının güvenli bir şekilde demonte edilip paketlenip taşıma işlemini gerçekleştirmek ve sonrasında son durak olan yeni evinizde eşyalarınızı yerleştirip monte işlemini başarılı ve hasarsız bir şekilde yapmaktır. ALİBEYKÖY NAKLİYAT sizlere sağladığı uygun fiyat garantisi ile kaliteli işçiliği bir arada sunuyor.

EVDEN EVE TAŞIMA işlemini 15 yıllık nakliye deneyimi taşıma ve montaj ekibimizin özverili çalışmaları ile gerçekleştirdiğini görmek sizlerinde güvenini kazanacaktır. Bu güven sayesinde ALİBEYKÖY bölgesinde yaptığımız tüm EŞYA NAKLİYE hizmetlerimiz ile bölgede ön planda ki NAKLİYE FİRMASI olmayı başardık.

TAŞINMA işlemi sonrasında bir çok kuruluş yada kişilerin eşyalarının son durumu hakkında rahatsız olduğunun farkındayız. Merdiven altı diye tabir ettiğimiz bir çok firma evden eve nakliyat fiyatları ile birlikte işçilik kalitesini de düşürmekte olup sizleri bu zarar sonucu ile baş başa bırakmaktadır. Tamamı uzman kadrodan oluşan ALİBEYKÖY EVDEN EVE TAŞIMA ekibi sizlerin böyle böyle bir sonuç ile karşı karşıya kalmamanız için işini dikkatli ve özverili olarak planlı bir şekilde yapmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin bu şartları göz önünde bulundurup özenle koruduğunuz eşyaların hasarlanmaması, taşıma esnasında deforme olmaması için size vereceğimiz teklifi gözden geçirmenizi talep ediyoruz. Teklifimiz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  1. Burak Dinç yorumu:

    Siteniz gerçekten çok açıklayıcı teşekkürler ama fiyatlar hakkında biraz daha detay verebilseniz güzel olurdu

    • alibeykoy yorumu:

      Öncelikle Olumlu geri dönüşünüz ve tavsiyeniz için teşekkür ederiz. Ancak hak vermelisiniz ki sabit bir fiyat verebilmemiz mümkün değil. Çünkü ev eşyaları aynı yoğunlukta olmuyor. 2+1 evi baz alırsak bir öğrenci evi yada aile evi eşyaları çok farklı bunların ikisinde de farklı personel sayısı çalışmakta. Bu yüzden net olarak fiyatlarımızı görüşerek vermeyi tercih ediyoruz. Ancak yorum kısmında sizlere verdiğiniz bilgilere dayanarak sembolik bir fiyat aralığı sunmaya çalışıyoruz. Web sitemizi dikkate alıp yorum yazdığınız için tekrar teşekkür ederiz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al