Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
Alibeyköy Şehirlerarası Nakliyat

Yıllardır nakliyat taşımacılık sektöründe hizmet veren nakliyat şirketimiz referanslarımız ile müşteri potansiyeli en yüksek olan ALİBEYKÖY şehirler arası nakliyat hizmetini sorunsuz bir şekilde devam etmekteyiz. Kaliteli ambalaj malzemeleri ve montaj işleri ile profesyonel taşımacılık hizmetlerini İstanbul ALİBEYKÖY semtinde şehirler arası nakliyat ile sizler için yerine getirmekteyiz.Şehirler arası nakliyat işleriniz de evden eve nakliyat tecrübesi olan eğitimli kişiler ile yerinde ve zamanında dilediğiniz vakit sorunsuz bir şekilde taşınma işleminiz tamamlanır.

Şehirler arası nakliyat da sigortalı hizmetimiz ile ilk önce ne tür bir aracın kullanılacağı, eşyalarınızın ambalajı için ne tür ve ne kadar kullanılacağı tespiti yapılır. Daha sonra anlaşma sağlandığı taktirde iş sözleşmesi imzalanır. Sizin istediğiniz gün ve saat içerisinde iklim şartlarından etkilenmeksizin sorunsuz bir şekilde taşıma gerçekleşir. Tecrübeli ve güler yüzlü ekibiz ile sizlerin istediği doğrultusunda hiç yorulmadan zahmetsiz bir şekilde eşyalarınız çabucak taşınır.

Taşınma işleminizin olduğu gün şirketimiz ile anlaşıldığı tarihte ve saat de uzman personellerimizle şehirler arası nakliyat işleminiz başlar. Elemanlarımız ilk önce sökülecek olan dolapları tek tek söküp sonrasında da tek tek sağlam bir şekilde ambalajlama işlemine geçerler. Kırılacak olan eşyalarınız dikkatli bir şekilde kağıtlara sarılarak kolilere konulur. Ambalajlama işlemi bittikten sonra  aracımıza taşınma işlemi başlamaktadır.

Kapalı içi çelik dayanıklı olan araçlarımıza eşyalarınız dikkatli bir şekilde getirilerek kamyona dikkatli bir şekilde yerleştirilip, yolda oluşabilecek sarsıntılara karşı sımsıkı bağlandıktan sonra yeni eve eşyalarınız yola çıkar. Yeni yere varan eşyalarınız dikkatli bir şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte sizlerin istediği yerlere eşyalarınız bırakılır. Montajlanacak olan eşyalarınız sağlam bir şekilde takılıp yerlerine yerleştirilir. Taşınma işlemi bittikten sonra en son kontroller göz gezdirilip son kez konuşulduktan sonra her şey sorunsuz bir şekilde tamamlanır.

Evden eve nakliyat hizmetleri AlLİBEYKÖY de olan firmamız da eşyalarınızı toplayıp güzel bir şekilde sarıp ambalajlar iken size düşen görev sadece ekip arkadaşlarımızı seyretmek kalıyor. Titiz ve kaliteli çalışan ekibimiz ile birlikte sizlere yük olan ev taşıma işleminizi kolaylaştırıp, huzurlu ve sorunsuz bir taşıma işlemini gerçekleştirmekteyiz. Sizde ALİBEYKÖY semtinde sorunsuz bir şekilde taşınma gerçekleştirmek istiyorsanız web sitemizden bizleri arayarak bilgi alabilirsiniz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al