Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
Alibeyköy Ofis Taşımacılığı

Alibeyköy ofis taşıma işiniz başarılı bir şekilde gerçekleştiririz…

Alibeyköy nakliyat olarak ofis taşıma sektöründe sizlere teknolojik gelişmelerle kendisini sürekli yenileyen, müşterilerin beklentilerini hızlı ve güvenli bir şekilde karşılayan yeniliklere açık sorumluluk sahibi bir şirketiz. Böylelikle ofis taşımacılığı hizmetinde önceden verdiğimiz kurum ve kuruluşlardan bizlerden memnun kalmaları ve tekrar geri dönüş yaparak bizleri tercih etmeleri ile yıllarını verdiğimiz bu sektörde ilerlemiş durumundayız…

Kaliteli ofis taşıma işi bizim işimizdir…

Bizler ofis taşıma işini deneyimli, güler yüzlü,sorumluluk sahibi personellerimiz ile öncelikle sizlere kaliteli bir hizmet vermekteyiz.  15 yıllık bir deneyim ile bu zamana kadar sorunsuz ve stressiz biz ofis taşıma gerçekleştirmiş olup sizlerin isteklerine dikkat edip işimizi severek yapmaktayız. Bir ofis taşımada eşyaların sağlam bir şekilde taşınmasından tutup, sağlam bir şekilde ambalajlayıp, ustamız ile eşyalarınıza montajlama yaparak sizlerin istediği gibi yerlerine yerleştirmek bizim en dikkat ettiğimiz taşıma görevlerimizin arasında gelmektedir. Bu yüzden taşınma öncesinden ücretsiz expertiz hizmetimiz ile bir plan yaparak bugüne kadar sorunsuz bir taşıma gerçekleştirmişizdir.

Gelin ofisinizi sağlam bir şekilde biz taşıyalım…

-Bizler işimizi önceden plan tutarak ofisinizi taşımaktayız

-tek kullanımlık malzemelerimiz ile eşyalarınız zarar görmeden sağlam bir şekilde taşınır.

-deneyimli ekibimiz 5 yıllık bir tecrübeye karşı olup kesinlikle sizlere sorun yaşatmayacak özel personellerimizle çalışmaktayız.

-montaj ustalarımız ile eşyalarınız sağlam bir şekilde çıkarılıp, takılır

-uygun temiz ve bakımlı araçlarımız taşınmadan önce gerekli tüm bakımları  yapılmaktadır.

-maliyet konusunda eşyalarınızı görerek ,nereden nereye taşınma gerçekleştirileceğine göre bir plan yaparak sizlere düşünerek uygun bir ücret teklif etmekteyiz.

-taşınma işlemi aynı gün içerisinde başlayıp aynı gün içerisinde hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştiririz.

Gelin ofisinizi taşıtma dan önce bizlerle web adresimizde yazan telefon numaralarımızdan bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.


Yorum yap

Ara
Teklif Al