Telefon: 0 (212) 432 65 65                                    GSM: 0 (532) 474 30 50                                    Whatsapp: 0 (532) 474 30 50                                    Mail: info@dengenakliyat.com
ALİBEYKÖY Evden Eve Nakliyat
Alibeyköy Nakliyat

İstanbul, Alibeyköy’de evden eve nakliyat hizmetleri veren şirketimiz. Uygun ev taşıma ücretleri ile bölgede oldukça dikkat çekmekte. Evden eve nakliyatta hemen hemen konuştuğunuz tüm firmalardan değişik fiyatlar almanız mümkün. Bunun nedeni personelin deneyimsiz olması, aracın ev eşyası taşıma amaçlı dizayn edilmiş olmaması gibi bir çok etken sizlere ucuz ev taşıma ücreti olarak gelir. Ancak bu sizin güvenli ve hasarsız taşınmanıza değer mi?

Sembolik olarak alarak İSTANBUL şehir içi 2+1 ev taşıma ücretleri 700TL ile 1300TL arasında değişmektedir. Bu ücretler sizin eşya yoğunluğunuz nakliye aracının taşıma bölgesine olan mesafesi gibi etkenler yüzünde değişme gösterebilir. Bu sebepten bizleri arayıp fiyat teklifi almanız en doğru olabilecek yöntemdir.

Sizlere verdiğimiz Evden Eve Nakliye Ücreti içinde;

Eşyanızı tek seferde alabilecek kapasitede araç temini,

4 veya 5 kişiden oluşan 15 yıllık ev taşıma konusunda deneyimli uzman kendi taşıma ekiplerimiz.

Ekiplerimiz içinde gelen beyaz eşya ve mobilyalarınızın söküm-birleştirme işlemini yapan mobilya ustamız.

Eşyalarınızın 1. sınıf kalite malzeme ile paketlenmesi, ambalajlanması,

gibi sizlere asla taşınmada olumsuz sonuç ile karşılaşmayacağınız profesyonel hizmet. Fiyatlarımızın içinde bu hizmetlerimiz standart olarak herkese verilmektedir. Bu uzman ekip ile profesyonel işçiliği sizlere en uygun fiyatlar ile veriyoruz. Taşınmadan önce mutlaka size sunacağımız taşınma planı ve uygun nakliye ücretimizi duymanızı diliyoruz.

  1. Asiye tutunculer yorumu:

    Alibeyköy Tuzla Arasında 2+1 ev taşıma fiyatlarınız ne kadardır


Yorum yap

Ara
Teklif Al